آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1867
 بازدید امروز : 22
 کل بازدید : 284367
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2969
بخشداری مرکزی

 

برگزاری جلسه  با دهیاران بخش مرکزی در تاریخ 94/3/27 در محل دفتر بخشدار مرکزی ایوان

خانم پریدخت نجفی بخشدار مرکزی ایوان در این جلسه ضمن تبریک دومین سالروز حماسه 24 خرداد92  و قدردانی از تلاشهای دولت تدبیر و امید بیان داشت:عملکرد دولت یازدهم در شهرستان ایوان نمود بازری بخصوص در حوزه روستایی داشته و روستائیان حوزه بخش مرکزی در سال 93 از اجرای طرح هادی در 8 روستا از اعتبارات عمرانی استانی و ملی بهره مند شدند.وی آنگاه در زمینه های تعامل دهیاران با شوراها منابع طبیعی و محیط زیست تبلیغات اسلامی و شبکه بهداشت و درمان مواردی را به دهیاران یادآوری نمودند.و نیز مقرر گردید در این فصل که زمان برداشت محصولات کشاورزی است با منابع طبیعی همکاری داشته باشند. همچنین دهیاران موظف شدند در ماه مبارک رمضان در جهت ترویج فرهنگ عضوی نهایت همکاری خود را با اداره تبلیغات اسلامی بعمل آورند.


بازدید از پروژه کانال کشاورزی روستای پلنگرد 

 

درتاریخ 94/3/30 بخشدار مرکزی با حضور مدیر امور آب و نماینده جهاد کشاورزی شهرستان و کارشناس عمرانی فرمانداری از پروژه کانال کشاورزی روستای پلنگرد بازدید بعمل آوردند.

 


 

بازدید از پروژه کانال کشاورزی روستای خرابانان

این بازدید با حضور بخشدار مرکزی- مدیر امور آب و نماینده جهاد کشاورزی شهرستان و کارشناس عمرانی فرمانداری ایوان در تاریخ 94/4/1 بعمل آمد.این پروژه با پیشرفت 30 درصد در حال اجرا می باشد.


بازدید از پروژه های روستای سراب و کل کل

در تاریخ 94/4/3 بخشدار مرکزی ایوان از پروژه تعریض پل اصلی داخل روستای سراب با حضور مدیر بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی و امور عمرانی فرمانداری و همچنین  از پروژه بهسازی و جدول کشی روستای کل کل با اجرای 500 متر جدول  بازدید بعمل آوردند.


جلسه و در پی آن بازدید از پل و بلوار روستای سراب در تاریخ 94/4/6

در رابطه با تعریض پل  روستای سراب و مشکل بلوار آن جلسه ای به همین منظور در محل فرمانداری با ریاست معاون فرماندار و حضور بخشدار مرکزی و بنیاد مسکن  -مخابرات- برق و دهیاری و شورای اسلامی روستای سراب برگزار گردید.که در ادامه جلسه به محل جهت بازدید و اعلام نظر با حضور نماینده پلیس راه محور ایوان -چوار بعمل آمد و راهکار لازم و اعلام تصمیم گیری بعد از نظر کارشناسی ایمنی راههای استان و نظر پلیس راه تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.


اتمام پروژه جدول کشی روستای پلنگرد

پریدخت نجفی بخشدار مرکزی ایوان ضمن بازدید از روستای پلنگرد در تاریخ 6/5 /94 اظهار داشت: پروژه جدول کشی روستای پلنگرد با اعتبار عمرانی دهیاری به مبلغ 90000000 ریال به طول 100 متر اجرا گردید و پس از بازدید و تائید کارشناس عمران فرمانداری پروژه از پیمانکار تحویل دهیاری گردید.


 

بازدید از پروژه آسفالت روستای خوران علیا

در تاریخ 95/5/18 بخشدار مرکزی از پروژه آسفالت روستای خوران علیا بازدید بعمل آوردند.این پروژه با اعتباری بالغ بر 180 میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی سال 94 شهرستان ایوان تکمیل شد.

 

 
 

جلسه ای با حضور دهیاران بخش مرکزی به مناسبت ایام محرم

در تاریخ 95/7/13جلسه ای با حضور بخشدار مرکزی ،روسای ادارات جهاد کشاورزی،راه و شهرسازی،محیط زیست و دهیاران بخش مرکزی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.در این جلسه بخشدار ضمن عرض خیر مقدم و تسلیت به مناسبت ایام محرم و رعایت شئونات و حرمت نگه داشتن این ماه و اجرای مراسمات عزاداری در داخل روستا و همکاری با هیات امنا مساجد و نیروی انتظامی ،حضور دهیاران در محل کار و نیز بحث هزینه کردهای دهیاران ،مکاتبات با ادارات ،مصوبات شوراها،انتخابات آینده ،حکم حقوقی امورمالی دهیاریها و لایروبی مسیل های روستا مطالبی عنوان کردند.


 

  بازدید بخشدار مرکزی از روند اجرای طرح هادی روستاهای بخش مرکزی

 

بازدید بخشدار مرکزی از روند اجرای طرح هادی در روستاهای خرابانان علیا،داراب و نرگسی با حضور اکیپ بنیاد مسکن استان درتاریخ 95/8/19


 

برگزاری جلسه ای با حضور بخشدار مرکزی ،دهیاران  و نمایندگان صندوق بیمه ای بانک کشاورزی در تاریخ 95/10/1در خصوص نقش و اهمیت بیمه کشاورزی تشکیل گردید.در این جلسه آقای نعمتی مدیر خدمات بیمه بانک کشاورزی در ارتباط با نقش دهیاران بعنوان نماینده دولت در ترغیب کشاورزان به این مهم اشاره کرد و افزود:با عنایت به اهمیت و فواید بیمه کشاورزی ،توصیه می شود دهیاران اطلاع رسانی لازم به کشاورزان را انجام دهند.


 

برگزاری جلسه ای  با حضور دهیاران و معاون  دفتر روستایی

 

 

در تاریخ 95/10/11جلسه ای با حضور معاون محترم مدیر کل روستایی  ،کارشناسان آن حوزه و دهیاران در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.در این جلسه پریدخت نجفی بخشدار مرکزی ضمن خیر مقدم ،خواستار تخصیص بودجه عمرانی پروژه های نیمه تمام ساختمان دهیاریها شد.همچنین در بحث ایمنی راهها که بخش مرکزی در مسیر جاده شریانی قرار دارد دهیاران را از نظر اعتباری تزریق نمایند.در ادامه از دهیاران خواست تا همکاری و تعامل با ادارات را بعنوان اولویت کاری در دستور کار قرار دهند و نسبت به مسائلی که محیط زیست را به مخاطره می اندازد دقت و با مدیریت پسماند همکاری نمایند.